Jak pakujemy?

 

Boisz się o rośliny podczas transportu? Obejrzyj film i rozwiej wszelkie wątpliwości!

 

 

 

 

 

 

1. Do zapakowania Twojej roślinki używamy ręcznika i taśmy papierowej. Ręcznik papierowy układamy i obklejamy doniczkę dookoła tak aby gram ziemi nie wypadł z doniczki podczas transportu.

2. Roślinkę otulamy w papier i zawijamy ją dookoła, tak aby żadna część liści nie wystawała poza papier.

3. Po zawinięciu roślinki w papier następnym etapem będzie zawinięcie roślinki w tekturę falistą, która zabezpieczy ją przed uszkodzeniem. Doniczkę przyklejamy do tektury zabezpieczając ją przed uszkodzeniem podczas obracania paczki do góry nogami.

4. Gdy roślinka jest już zabezpieczona otulamy ją w warstwę agrowłókniny, która zabezpieczy roślinę przed niską temperaturą. 

5. Ostatnim elementem zabezpieczającym roślinkę jest folia bąbelkowa.

6. W okresie jesienno-zimowym do każdego zamówienia dodajemy bezpłatnie wkład grzewczy "HEATPACK" ogrzewający zawartość przez 48h.

Dodatkowo do zamówień z roślinkami dostaniesz od nas instrukcje obsługi z najważniejszymi informacjami o zamówionej roślinie, a także instrukcje co zrobić w pierwszych 14 dniach z nowym lokatorem i nasze skromne podziękowania z kodem rabatowym.

Rośliny to nasza największa pasja, więc jak możesz zobaczyć zamówione przez Ciebie rośliny są starannie i bardzo dokładnie pakowane. Posiadają 4 warstwy ochronne dzięki czemu mamy 100% pewności że podołaliśmy Twoim oczekiwaniom a uśmiech na Twojej twarzy będzie nierozłącznym elementem podczas rozpakowywania zamówienia z naszego sklepu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
<
Sklep internetowy Shoper Premium