Aglaonemy to niezwykle barwna i różnorodna grupa tropikalnych roślin łatwych w uprawie! Aglaonema czuje się dobrze nawet w nieco ciemniejszych pomieszczeniach, przez co ciemniejszy kąt z kolorowymi roślinami nie musi być tylko marzeniem niemożliwym do zrealizowania! Mnogość odmian Aglaonemy swoimi kolorami i kształtami wprawi w zachwyt nawet zaawansowanego roślinomaniaka!

Aglaonema

Aglaonema 'Snow White' Aglaonema 'Snow White'
Cena:

88,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Aglaonema Laurel Green Aglaonema Laurel Green
Cena:

88,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Aglaonema 'Pink Aurora' Aglaonema 'Pink Aurora'
Cena:

55,00 zł

szt.
zobacz więcej
Aglaonema 'Lemon Mint' Aglaonema 'Lemon Mint'
Cena:

88,00 zł

szt.
zobacz więcej
Aglaonema Salmon Fantasy Aglaonema Salmon Fantasy
Cena:

88,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Aglaonema 'Osaka' Aglaonema 'Osaka'
Cena:

54,99 zł

szt.
zobacz więcej
Aglaonema 'Siam Aurora' Aglaonema 'Siam Aurora'
Cena:

55,00 zł

szt.
zobacz więcej

Aglaonemy to jedne z tych roślin doniczkowych w których zakochujesz się od pierwszego wejrzenia. Aglaonema występuje w niewielkiej rodzinie 24 gatunków. Popularna roślina doniczkowa zaliczana jest do rodziny obrazkowatej, pięknie wybarwione liście aglaonemy i zwarta postawa świetnie prezentuje się na parapecie i nie tylko. Aglaonema pasuje do każdego wnętrza i jest obowiązkową rośliną doniczkową w 'domowej dżungli'. Odmiany aglaonemy dorastają do około 50 cm wysokości i nie zaliczają się do olbrzymów. Roślinę należy trzymać z dala od zwierząt domowych i dzieci, jest trująca.

 

Kilka słów o uprawie

Roślina tropikalna jaką jest Aglaonema w uprawie domowej nie przysporzy większych problemów, jest łatwa w uprawie i nie ma szczególnych wymagań. Do prawidłowego wzrostu Aglaonema potrzebuje stanowiska jasnego o rozproszonym świetle co będzie sprzyjało pięknemu wybarwieniu liści rośliny. Ciemniejsze miejsce również nie będzie stanowiło problemu aczkolwiek musimy się liczyć z mniej wyrazistym ubarwieniem. Przy podlewaniu należy zwrócić uwagę aby nie przelać rośliny ponieważ jest ona wrażliwa na nadmiar wody. Więcej informacji o Aglaonemie znajdziecie na naszym blogu.

WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ O AGLAOMEA. PIĘKNA ROŚLINA DONICZKOWA DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
<
Sklep internetowy Shoper Premium